Finská půjčka je využívána hlavně jako krátkodobá půjčka před výplatou. Finská půjčka je poskytována také v malých částkách a má velmi krátkou dobu splatnosti. Více o finských půjčkách se dozvíte v samotném článku.

Finská půjčka neboli SMS půjčka

Finská půjčka se často nazývá SMS půjčka, to protože se o tuto půjčku může zažádat také přes SMS, v dnešní době je ale asi více rozšířený způsob žádání přes internetový formulář. Finská půjčka se také někdy nazývá také mikro půjčka. Je to totiž malá půjčka využívaná před výplatou, kdy lidem nejčastěji docházejí peníze. Je to způsobeno tím, že většinu peňez utratí hned po výplatě a pak před výplatou nemají téměř co jíst. Hlavně díky těmto lidem byla vytvořena Finská půjčka, která těmto lidem před výplatou pomůže půjčkou.

Malá Finská půjčka

Finská půjčka je poskytovány maximálně do výše 10 000 Kč. Takto vysoká částka je však poskytována lidem, kteří si berou finské půjčky opakovaně. Lidé, kteří si berou finskou půjčku poprvé si mohou půjčit maximálně 500 Kč – 1 000 Kč. Na začátku si vás tedy společnost nejprve prověří menší půjčkou a až poté si u ní můžete brát i vyšší půjčky až do výšše 10 000 Kč. Navyšování limitu však, ale probíhá postupně a né skokově.

Finská půjčka a její úrok

Finská půjčka má jasně nastavený úrok. Za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte na úroku 250 Kč. Na půjčce 500 Kč tedy zaplatíte úrok 125 Kč. Finská půjčka je také velmi krátkodobá takže půjčku musíte vrátit již do 15 dnů. Jedná se tedy o velmi krátkodobou půjčku, která je myšlena tak, že by jste jí měli splatit ze své výplaty.

Finská půjčka přes internet

Finská půjčka je dobrá v tom, že si o tuto půjčku můžete zažádat jednodušše přes internet. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář.

Finská půjčka a její výhody

Finská půjčka má hlavně tyto výhody a přednosti:

  • žádost jednodušše pomocí SMS nebo přes internetový formulář
  • rychlá půjčka
  • jasně stanovený úrok
  • žádné poplatky předem
  • neprověřují váš registru dlužníků