Nebankovní půjčky bez registru jsou půjčky poskytované nebankovními společnostmi z nebankovního sektoru, které jsou poskytované bez toho aby byl prověřován jakýkoliv registr dlužníků. Jsou to tedy půjčky téměř pro každého.

Kdo využívá nebankovní půjčky bez registru ?

Nebankovní půjčky bez registru využívají předvším lidé, kteří už měli nějaký úvěr či půjčku u banky a měli problémy se splácením. Díky těmto problémům se splácením se dostaly do bankovního registru dlužníků a proto jim také už banky nepůjčí. Protože banky vždy prověřují jestli nemáte již záznam v registru dlužníků. Pokud máte záznam v registru, tak už vám banky nepůjčí. Do té doby dokud nebudete vymazáni z registru dlužníků.

Rychlé nebankovní půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru jsou nebankovními společnostmi poskytovány opravdu rychle. Většinou je půjčka vyřízena již do 24 hodin od podání oficiální žádosti o půjčku. Můžete si vybrat jestli budete chtít peníze v hotovosti nebo na bankovní účet. Bankovní převod však vždy půjčku trošku zdrží. K rychlosti také přispělo to, že u většiny nebankovních společností si můžete zažádat o půjčku jednodušše přes internet. Jednodušše vyplníte webový formulář a odešlete ho. Posléze se s vámi spojí obchodní zástupce nebankovní společnosti.

Co je potřeba pro nebankovní půjčky bez registru ?

Pro nebankovní půjčky bez registru potřebujete aby vám bylo minimálně 18 let. Dále je také dobré mít stálý příjem, ale hodně nebankovních společností půjčí i lidem, kteří nemají stále příjmy nebo nemohou tyto příjmy oficálně doložit (servírky, podnikatelé, OSVČ atd.). Dále je také potřeba mít v pořádku alespoň 2 doklady o vaší totožnosti. Používá se OP a cestovní pas. Některé půjčky, které se často označují jako půjčky na op jsou méně náročné a stačí pouze občanský průkaz.

Nebankovní půjčky bez registru nevýhody

Nebankovní půjčky bez registru mají především tyto nevýhody:

  • vysoké roční úrok
  • jsou poskytovaný nebankovními společnostmiv
  • vysoké RPSN (roční procentní sazba nákladů)