Půjčka pro nezaměstnané může být jedním z řešením pro lidi bez stálého zaměstnání, kteří shánějí nutně nějaké peníze. Půjčka pro nezaměstnané je vetšinou poskytována velmi rychle. V článku se dozvíte více o půjčkách pro nezaměstnané.

Půjčka pro nezaměstnané na úřadě práce

Bez peňez se prostě v dnešní době nedá žít, peníze jsou potřeba téměř na všechno. Potřebujeme peníze na bydlení, peníze na jídlo, oblečení, benzín, pojištění, daně, vybavení do domácnosti a na spoustu dalších věcí. Lidé kteří ztratí práci, tak přijdou o velkou část příjmů a výdaje zůstavají pořad stejné. Buď musí tedy razantně šetřit, mnohdy tito lidé už nemají kde šetřit a tak si často potřebují peníze půjčit od někoho jiného. Půjčka pro nezaměstnané tuto možnost nabízí a poskytují jí hlavně nebankovní společnosti.

Půjčka pro nezaměstnané bez potvrzení příjmů

Půjčka pro nezaměstnané je známá tím, že nevyžaduje žádné potvrzení o výši příjmů. Je to také logické. Nebankovní společnosti si jistí půjčku jinak a proto jim nevadí, že člověk nemá žádné oficiální příjmy. Často nebankovním společnostem nevadí ani, když máte záznam v bankovním či nebankovním registru dlužníků. Tyto půjčky, často fungují tak, že dostanete peníze na ruku v hotovosti.

Ručení a půjčka pro nezaměstnané

Nebankovní společnosti využívají u půjčky pro nezaměstnané především ručení směnkou, u větších půjček používají často ručení nemovitostí. Při ručení směnkou a při podepsání směnky se zavazujete, že půjčku do určitého data vrátíte. Pokud by jste to nestihly, tak by vás to mohlo stát hodně peňez. Protože saknce jsou většinou velmi tvrdé. Vždy si tedy důkladně rozmyslete jestli budete mít na splácení vaší půjčky.

Půjčka přes internet

Půjčka pro nezaměstnané je dnes zařízená tak, že o ní můžete jednodušše zažádat i na webových stránkách nebankovní společnosti. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a odeslat. Zabere vám to maximálně 5 minut. O půjčku pro nezaměstnané si také u většiny nebankovních společností můžete zažádat přes telefon. Telefonní číslo je většinou bezplatné, ale není tomu tak vždycky.